502R29N101KV3E-****-SC Johanson Dielectrics Inc. CAP CER 100PF 250VAC NP0 1808 100pF ±10% 250VAC Ceramic Capacitor C0G, NP0 1808 (4520 Metric)
Part Nnumber
502R29N101KV3E-****-SC
Description
CAP CER 100PF 250VAC NP0 1808 100pF ±10% 250VAC Ceramic Capacitor C0G, NP0 1808 (4520 Metric)